Honda CR-V

 • Ogłoszenia motoryzacyjne
 • Rok prod.
  Województwo
  Marka
 • Honda CR-V

  Ocena: 0.0/5
  Województwo: małopolskie
  Rok produkcji: 2018
  Kolor: granatowy metalik
  Przebieg: 0 km
  Pojemność: cm³
  Moc: KM
  Cena: 159800 zł
 • Szczegółowy opis

  Nowy CRV 1.5 benz 193KM CVT Lifestyle

  CENA: 159800ZŁ brutto + 2500zł lakier

  kolor- Cosmic Blue metallic
  Dostępne inne wersje
  Polecamy atrakcyjny kredyt/leasing w Santander Consumer Bank
  Zapraszamy do odbycia jazdy testowej
  Autoryzowany Dealer Arher Honda
  ul. Kapelanka 40, 30-347 Kraków
  tel 12 261 00 71
  kom. 534 680 660

  Znajdująca się poniżej klauzula informacyjna związana jest z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 r. rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „RODO”).
  Wysyłając do ARHER zapytanie za pośrednictwem znajdującego się na niniejszej stronie formularza kontaktowego, bądź kontaktując się z nami telefonicznie, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie przez ARHER Pani/Pana danych osobowych celem udzielenie odpowiedzi na skierowane do nas zapytanie. W związku z powyższym, prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.
  [Administrator Danych Osobowych] Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w związku wypełnieniem formularza kontaktowego znajdującego się na niniejszej stronie internetowej/kontaktem telefonicznym jest Artur Herod prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Artur Herod ARHER, ul. Kapelanka 40, 30-347 Kraków, NIP: 9451000395, REGON: 350489079 (dalej jako: „ADO”).
  [Cel przetwarzania] Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Pani zgody, celem udzielania odpowiedzi na zapytanie skierowane do ADO przy użyciu formularza kontaktowego/poprzez bezpośredni kontakt telefoniczny.
  [Podstawa prawna] Postawę prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. Podanie danych kontaktowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie.
  [Odbiorcy] Odbiorcami podanych przez Panią/Pana danych osobowych są dostawcy towarów i usług niezbędnych do realizacji ww. celów oraz podmioty, którym ADO powierzył przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych.
  [Okres przechowywania] Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu wycofania przez Panią/Pana udzielonej zgody.
  [Prawa] Przysługuje Pani/Panu w dowolnym momencie prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem), dostępu do ich treści, jak również prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub przenoszenia. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego − Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  Informacje dodatkowe:

  Samochód nowy
  , numer rejestracyjny: , faktura Vat, napęd: 3, możliwy leasing pojazdu,

  Dodatkowe wyposażenie:
  automatyczne światła, bluetooth, elektrochromatyczne lusterko wsteczne, kamera cofania, ogranicznik prędkości, podgrzewana tylna szyba, podgrzewane lusterka boczne, poduszki pow. kurtynowe - tył, regulacja wysokości fotela, regulowana kierownica, system start-stop, uchwyt ISOFIX, światła LED

  Certyfikat wystawiony dla konkretnego pojazdu Indywidualny certyfikat pojazdu
  identyfikator: AKL15ZWPQ
 • Podobne ogłoszenia

  Województwo: wielkopolskie
  Rok produkcji: 2008
  Kolor: czarny
  Przebieg: 115452
  Cena: 4799 PLN
  Województwo: wielkopolskie
  Rok produkcji: 2014
  Kolor: biały
  Przebieg: 74000
  Cena: 57700 zł
  Województwo: mazowieckie
  Rok produkcji: 2018
  Kolor: czarny
  Przebieg: 5
  Cena: 96200 PLN
  auto
  Województwo: wielkopolskie
  Rok produkcji: 2014
  Przebieg: 90329
  Cena: 100 zł
  auto
  Województwo: mazowieckie
  Rok produkcji: 2012
  Kolor: czarny
  Przebieg: 88503
  Cena: 42000 zł
  Województwo: łódzkie
  Rok produkcji: 1995
  Kolor: zielony
  Przebieg: 360000
  Cena: 1750 zł
 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Jesienne liście - piękne i niebezpieczne Jesienne liście - piękne i niebezpieczne
  Choć kolorowe liście to urokliwy element jesieni, może on stać się przyczyną zagrożenia na drodze. Na mokrych liściach auto łatwo traci przyczepność, mogą one też przykrywać nierówności czy dziury, a nawet uszkodzić ...
  Kierowco, kontroluj ciśnienie w oponach! Kierowco, kontroluj ciśnienie w oponach!
  Jedna trzecia kierowców nie wie ile wynosi prawidłowe ciśnienie w oponach ich samochodów (można je sprawdzić na specjalnej naklejce która powinna być w schowku lub na słupku od strony kierowcy), a nawet ...
 • Mercedes-Benz 230.6 W114, Automatic
  Rysy od klucza na lakierze, 3
  Kia Optima Hybrid
  Dodge - old car