Mercedes-Benz Inny

 • Ogłoszenia motoryzacyjne
 • Rok prod.
  Województwo
  Marka
 • Mercedes-Benz Inny

  Ocena: 0.0/5
  Mercedes-Benz Inny Mercedes-Benz Inny Mercedes-Benz Inny Mercedes-Benz Inny Mercedes-Benz Inny Mercedes-Benz Inny Mercedes-Benz Inny Mercedes-Benz Inny Mercedes-Benz Inny Mercedes-Benz Inny Mercedes-Benz Inny Mercedes-Benz Inny Mercedes-Benz Inny Mercedes-Benz Inny Mercedes-Benz Inny
  Województwo: opolskie
  Rok produkcji: 1974
  Kolor: Biały
  Przebieg: 92000 km
  Pojemność: cm³
  Moc: KM
  Cena: 22000 zł
 • Szczegółowy opis

  LOBOSS AUTOCENTRUM
  Posiadamy w swojej ofercie wiele klasycznych pojazdów i zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą pełną ofertą.
  Tym razem zachęcamy do kupna samochodu – Mercedes-Benz w114 z 1974 roku z silnikiem 2.3 i automatyczną skrzynią biegów . Zarówno silni , skrzynia biegów jak i zawieszenie pracują bez zarzutów . Stan blacharki na prawdę dobry z dużym plusem , do bardzo dobrego niewiele brakuje.
  Auto sprowadzone do kraju w 1989 roku i od tego momentu w jednych rękach aż do chwili obecnej . Samochód przeszedł remont blacharski niedługo po sprowadzeniu , zostały założone przednie błotniki z włókna – takie były czasy i auto zostało całe polakierowane – zmiana koloru poprzednio było zielone . Wnętrze Mercedesa to na pewno mocny punkt , ponieważ zachowane jest w Bardzo dobrym stanie – bez przetarć , pęknięć czy uszkodzeń .
  Zapraszamy do odwiedzenia nas w Opolu
  Więcej informacji chętnie udzielimy dzwoniącym pod :
  666 655 050 lub 788 888 899
  * Ktoś kiedyś powiedział, że dawniej auta naprawdę budowano z blachy i stali, drewno było dodatkiem a plastiku używano do wysadzania mostów…
 • Bolid RB7 Red Bull Racing, 2
  Tuning Show
  Fiat Florino
  Mercedes Unimog 404, off-road
  Arrinera, tył